Nosarzewski | Kancelaria Radcy Prawnego

Skuteczność
prawa leży
w jego
Wykonaniu
Iuris effectus in executione consistit

Kancelaria funkcjonuje na rynku usług prawniczych od 1 stycznia 1995 roku.

Od samego początku podstawowym założeniem dla jej działalności było świadczenie usług na rzecz osób fizycznych, które poszukiwały rozwiązań prawnych w różnych sytuacjach życiowych, często skomplikowanych, a równocześnie niezmiernie istotnych. Stosując zasadę przystępności i uczciwości względem Klienta, Kancelaria starała się upowszechnić przekonanie, iż dostęp do profesjonalnych usług prawniczych jest otwarty dla każdego.

Równocześnie Kancelaria świadczyła usługi na rzecz przedsiębiorców, także na rzecz tych, którzy dopiero zaczynali swą działalność gospodarczą. Prowadziła również obsługę prawną rozwiniętych podmiotów korporacyjnych, w tym spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji.

Nawiązane we wczesnym okresie funkcjonowania Kancelarii kontakty skutkowały długoletnią i owocną współpracą, która w wielu wypadkach trwa do dnia dzisiejszego.

Bogate doświadczenie zdobyte w trakcie bezpośredniej pracy z Klientem i w czasie występowania na sali sądowej umożliwiły dalszy rozwój działalności, również przez uatrakcyjnienie oferty w zakresie świadczonych usług przez Kancelarię. Obecnie poszerza się zespół Kancelarii, jak również grono współpracowników.

Wyrażając wdzięczność za dotychczasowe zaufanie pragniemy dalej oferować Klientom swe profesjonalne usługi prawnicze, które świadczymy z najwyższą starannością, realizując tym samym podstawowe cele naszej działalności.